Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. 

O firmie

Właściciel firmy posiada w branży kosztorysowej ponad dwudziestopięcioletnią praktykę zawodową.

Od 2004 roku jest Rzeczoznawcą Kosztorysowym Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych posiadającym uprawnienia do wykonywania ekspertyz i opinii z zakresu kosztorysowania i wyceny robót budowlanych dla różnych instytucji, urzędów, sądów, podmiotów prawnych i osób fizycznych.

W swoim bogatym dorobku posiada licznie wykonane kosztorysy w różnych gałęziach branży budowlanej (budownictwo mieszkaniowe, jednorodzinne i komercyjne, budownictwo specjalistyczne – m.in. szpitale, hale sportowe, pływalnie kryte; prace instalacyjne wod-kan-gaz i elektryczne, remonty, modernizacje, termomodernizacje, likwidacja szkód górniczych).

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i dużej wiedzy jest w stanie sporządzić dokumentację kosztorysową na każdym etapie procesu inwestycyjnego (przedmiar/obmiar robót, kosztorys inwestorski, kosztorys ofertowy, kosztorys powykonawczy, rozliczenie inwestycji).

Do każdego zlecenia podchodzi w sposób profesjonalny, z należytą starannością, rzetelnością i skrupulatnością.